Hakkımızda

 • Hakkımızda

  Komut Teknololijisi 2002 yılında kurulmuş ve resmi olarak faaliyete geçmiştir.Kuruluşundan bu güne kadar bir çok projede başarı ile yer alan firmamızın projeleri sırası ile şunlardır.2003 yılında Rent a Car programını geliştirmiş ve satışa sunmuştur. Rent a Car firmaları tarafından yoğun rağbet gören proramımız üst düzey bir başarı elde etmiştir.2004 yılında Dijital Magazin programını geliştiren firmamız bu program ile online eğitim sektörüne yenilik getirmiş ve bu sektörde de başarıya ulaşmıştır.

  2004 yılında Dijital Şirketim programını geliştiren firmamız bu programı piyasaya basic ve standart versiyonlarıyla yayınlamıştır.Programımız yoğun ilgi görmüştür.2006 yılında iste 2003 yılında yapılan Rent a Car  programının üst versiyonu olan Digital Rent a Car programını geliştirmiştir.Bu programı diğerinden ayıran en büyük özellik çok kullanıcıya geçilmiş olmasıdır.

  2009 yılında Digital Accounting programını geliştiren firmamız bu program ile uluslarası düzeyde başarı elde etmiştir. 2012 yılında Arm Bilişim ve Komut Teknolojisi Yazılım Üssü ortaklığıyla gerçekleşen rentacar.com.tr'nin yapımına başlanmıştır.Bu proje geniş kitlelere hitap eden bir proje olduğundan yapımı hala devam etmektedir.

  Komut Teknoloji  ailesi olarak hedefimizi başarı olarak belirledik ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürdük.Hedef profesyonellik ise bu yolda beraberiz...


  Misyonumuz ve Vizyonumu

  2012 yılında Arm Bilişim ve Komut Teknolojisi Yazılım Üssü ortaklığıyla gerçekleşen rentacar.com.tr''nin yapımına başlanmıştır.Bu proje geniş kitlelere hitap eden bir proje olduğundan yapımı hala devam etmektedir. Komut Teknoloji ailesi olarak hedefimizi başarı olarak belirledik ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürdük.Hedef profesyonellik ise bu yolda beraberiz...